- Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.
4ο ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΚΑΙ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΙΤΑΛΟΥ
7 Μαρτίου 2021
Το 4ο ετήσιο μνημόσυνο του αείμνηστου συναδέλφου Πολιτικού Μηχανικού, Χρυσόστομου Ιταλού θα τελεσθεί την Κυριακή 7 Μαρτίου 2021, στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής, στη Γεροσκήπου και καλούνται όσοι τιμούν τη μνήμη του να παραστούν.
Το Επαρχιακό Συμβούλιο Πάφου του ΣΠΟΛΜΗΚ διοργανώνει την ετήσια Αιμοδοσία εις μνήμη και τιμή του αείμνηστου συναδέλφου Πολιτικού Μηχανικού, Χρυσόστομου Ιταλού, την Κυριακή 7 Μαρτίου 2021 στις 10:30 π.μ., στο Κέντρο Αιμοδοσίας Πάφου, στον Ιερό Ναό Αποστόλων Παύλου και Βαρνάβα, στην ομώνυμη αίθουσα.